Na dosah Benátkám a ve 3D s Google Earth

V tomto článku vám představíme velice zajímavý program, který vám může hodně pomoci nejen při plánování vaší perfektní dovolené v Italských Benátkách. Jedná se o software, který výborně pracovat s mapami plus přímo v nich zobrazovat spoustu dalších důležitých a zajímavých informací. Skutečně bychom mu nedělali reklamu jen tak pro nic za nic, kdybychom nebyli přesvědčeni, že se jedná o opravdu skvělý nástroj. Program dokáže zobrazit jednotlivé mapy do naprostých detailů, ale navíc k nim i něco přidat. V Google Earth si totiž můžete na mapy přidat další vrstvy jako fotky z panoramia, videa z youtube, webkamery, 360 obrázky, nebo encyklopedické znalosti z wikipedie. Tím však samozřejmě možnosti Google Earth nekončí. Vy si totiž můžete nechat na mapě dokonce zobrazit 3D objekty nejznámějších památek. Modely jsou velmi kvalitní a můžete mezi ně doslova vstoupit z mapy, takže si budete připadat jako byste se po Římu skutečně procházeli!

Google Earth je opravdu velmi příjemný a mocný nástroj pro všechny cestovatele. Pokud ho budete používat, tak vám opravdu radikálně rozšíří veškeré obzory. Umí toho opravdu spousto a to i včetně praktických věcí, jako hledání ubytování  nebo předpovědí počasí. Předem si tak Benátky můžete nastudovat do nejmenších detailů. Někteří mojí známí ho dokonce komentovali tak, že teď už není potřeba ani do cílového města jezdit, když si ho můžete prohlédnout takhle hezky online.

Pokud si tedy chcete stáhnout a nainstalovat Google Earth, tak určitě zamiřte na oficiální stránky http://earth.google.com/intl/cs/, vše je samozřejmě zdarma a v češtině.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist