Videa z Benátek

Není lepšího způsobu jak si přiblížit krásy nějakého města, jeho atmosféru i památky, než-li videem. Pokud se totiž do tohoto města chystáte vyrazit poprvé určitě si tak uděláte mnohem lepší dojem o tom, jak to zde vypadá, než z čehokoliv jiného. Samozřejmě určitě nezanevřete nad ostatními užitečnými věcmi, které naleznete na těchto stránkách, jako jsou různé pěkné mapy, fotky a články, ale zkrátka videa jsou vida. Proto jsme přímo pro vás vybrali ty nejlepší videa z youtube, které vám přímo zde servírujeme. Navíc můžete přispět i svým vlastním videem, stačí když ho kamkoliv na internetu nahrajete a pak vložíte odkaz do komentářů pod tímto článkem.

Procházka Benátkami (Délka 3:35) – Pohodové video, které vás na několika desítkách velmi pěkných fotek sestříhaných do videa provede snad celými Benátkami. Rozhodně doporučujeme ke shlédnutí! 

Prezentace Benátek (Délka 2:31) – Další mistrovsky sestříhaná a udělaná video prezentace Benátek z nejhezčích fotek. Skutečně jen to nejzajímavější z trochu jiného pohledu. 

Venice Italy (Délka 3:15) – Velmi povedené video, kde se podíváte na Benátky z různých úhlů ať už ze vzduchu, z lodě, nebo jen tak pešky. Nicméně jsou v něm opravdu pěkné záběry. 

Náměstí Sv. Marka (Délka 1:55) – Krátká procházka po nádherném náměstí Sv.Marka, které je takovým hlavním náměstím Benátek a to i když se nachází na druhé straně města. 

Foto prezentace (Délka 2:47) – A jak jsme začali, tak přesně tak také skončíme a to stylovou foto prezentací Benátek. Tentokrát s až skoro uměleckými fotkami. 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist